Ardahan’ın sevilen isimlerinden ve sosyal demokrat kimliğiyle tanınan Aktürk Oto Galerinin sahibi Selçuk Aktürk, DEM Parti’den Ardahan Belediye Başkan adaylığı için kesin aday olarak belirlendi. Parti tarafından resmi açıklamanın 20/02/2024 Salı günü yapılması bekleniyor.Geçtiğimiz yıl Mayıs ayında Yeşil Sol Parti’nden Milletvekili aday adayı olan Aktürk, şimdi de DEM'den Ardahan Belediye Başkan adayı olmasıyla siyasi kariyerinde yeni bir döneme adım atıyor. Aktürk'ün sosyal demokrat değerlere olan bağlılığı ve ileri görüşlü duruşu, onu Ardahan halkının gözünde önemli bir figür haline getirmiştir.Selçuk Aktürk'ün adaylığının kesinleşmesiyle birlikte Ardahan’da umut ve değişim rüzgarları esmeye başladı. Aktürk'ün belediye başkanlığı için ortaya koyduğu vizyon ve projeler, şehrin geleceği için umut vaat ediyor.Aktürk, ırkçılığa, cinsiyet ayrımcılığına ve gericiliğe karşı duruşuyla gençler arasında da büyük bir destek görmekte. Ardahan halkı, Selçuk Aktürk'ü belediye başkanı olarak görmeyi sabırsızlıkla bekliyor.SELÇUK AKTÜRK HEYECAN YARATTI Selçuk Aktürk'ün DEM'den Ardahan Belediye Başkan adaylığı kesinleşirken, şehirdeki siyasi atmosferde de yeni bir heyecan ve umut doğmuş durumda. Aktürk'ün belediye başkanlığı için yola çıkması, Ardahan'ın sosyal ve ekonomik gelişimine önemli katkılar sağlayacağına inanılıyor.Baran Yılmaz / Anadolu Haber
Ardahan
Yayınlanma: 18 Şubat 2024 - 23:34
Güncelleme: 18 Şubat 2024 - 23:54
DEM Parti Ardahan Belediye Başkan adayı Selçuk Aktürk oldu
Ardahan’ın sevilen isimlerinden ve sosyal demokrat kimliğiyle tanınan Aktürk Oto Galerinin sahibi Selçuk Aktürk, DEM Parti’den Ardahan Belediye Başkan adaylığı için kesin aday olarak belirlendi.
Ardahan
18 Şubat 2024 - 23:34
Güncelleme: 18 Şubat 2024 - 23:54